Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 173 человека

План правядзення выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на 2019/2020 навучальны год

Дата: 7 октября 2016 в 12:24, Обновлено 30 сентября в 12:02

                                                    

План работы

ў шосты школьны дзень

ДУА “Паплаўскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

 на 2019/2020 навучальны год

Мерапрыемствы шостага школьнага дня

Дата

Мерапрыемствы

Клас

Час

правядзення

Ауд

Адказны

1 чвэрць

07.09

Гульня "Свая гульня»

1-4

10.00-10.45

11

Абрамовіч Н.С.

Гульня "Я і дарога»

5-8

11.00-11.45

12

Шалупенка Л.М.

Гутарка "Абавязкова выконвайце правілы дарожнага руху»

9-11

11.45-12.30

10

Ермаковіч Л.М.

14.09

Круглы стол “Умей кіраваць сваімі эмоцыямі»

1-4

10.00-10.45

7

РаманюкН.Ў.

Гутарка "Вучымся будаваць адносіны»

5-8

11.00-11.45

4

Саскавец А.У.

Гутарка "Наш выбар – жыццё»

9-11

11.45-12.30

16

Пянкрат Г.П.

21.09

Спартландыя "Юныя таленты»

1-4

10.00-10.45

3

Запрудская Т.П.

Спартландыя "Вясёлыя старты надзей»

5-8

11.00-11.45

спортзал

Лапцёнак В.І.

Спаборніцтвы па баскетболе

9-11

11.45-12.30

спортзал

Лапцёнак В.І.

28.09

Конкурс малюнкаў"Дабрыня выратуе ўвесь свет"

1-4

10.00-10.45

14

Красоўская Л.Э.

Вусны часопіс "Рабі дабро на радасць людзям»

5-8

11.00-11.45

15

Манькоўская В.І.

"Усяму пачатак – агульны дом»

9-11

11.45-12.30

8

Пянкрат С.А.

05.10

 Інтэлектуальная гульня"Закон на нашай зямлі»

1-4

10.00-10.45

7

РаманюкН.У.

Круглы стол "Правілы бесканфліктных паводзін»

5-8

11.00-11.45

12

Шалупенка Л.М.

Канцэртная праграма, прысвечаная дню настаўніка

5-11

12.00-12.45

фае

Стаселька Н.Я

12.10

Прававы марафон

1-4

10.00-10.45

11

Абрамовіч Н.С.

"Дзеці і інтэрнэт» Гутарка

5-8

11.00-11.45

4

Саскавец А.У.

"Бяспека ў Інтэрнэце» - конкурс  прэзентацый

2-11

11.45-12.30

17

Пянкрат Г.П.

19.10

«Дзеці. Бацькі. Інтэрнэт»

1-4

10.00-10.45

7

Раманюк Н.У.

“Падарожжа па каралеўству Здароўя” гульня

5-8

11.00-11.45

9

Бабіновіч Б.Б.

Гульня «У рабстве шкодных звычак»

9-11

11.45-12.30

8

Пянкрат С.А.

26.10

Спаборніцтвы па стрытболе

1-11

10.00-10.45

спортзал

Лапцёнак В.І.

Спаборніцтвы па шашках

5-8

11.00-11.45

спортзал

Лапцёнак В.І.

Моцны. Спрытны. Смелы.

9-11

11.45-12.30

спортзал

Лапцёнак В.І.

2 чвэрць

09.11

Брэйн-рынг "Гэта мы не праходзілі»

1-4

10.00-10.45

3

Запрудская Т.П.

“Азбука здароўя» - віктарына

5-8

11.00-11.45

8

Бабіновіч Б.Б.

"Пьянства і алкагалізм”- круглы стол

9-11

11.45-12.30

9

Пянкрат С.А.

16.11

Гульня " Адгадай прафесію»

1-4

10.00-10.45

13

Красоўская Л.Э.

Віктарына " Адукацыя ў свеце»

5-8

11.00-11.45

12

Шалупенка Л.М.

Конкурс прэзентацый “Усе прафесіі важныя”

9-11

11.45-12.30

10

Ермаковіч Л.М.

23.11

Падарожжа па каралеўству “Здароўе”

1-4

10.00-10.45

3

Запрудская Т.П

Гульня «У рабстве шкодных звычак»

5-8

11.00-11.45

12

Шалупенка Л.М.

Інтэрактыўная гульня "Хваробы стагоддзя»

9-11

11.45-12.30

17

Пянкрат Г.П.

30.11

Малыя Алімпійскія Гульні

1-4

10.00-10.45

спортзал

Запрудская Т.П

“Хай усмешка ззяе здароўем”-  Гутарка

5-8

11.00-11.45

спортзал

Лапцёнак В.І.

Спаборніцтвы па баскетболе

9-11

11.45-12.30

спортзал

Лапцёнак В.І.

07.12

Гульня "Планета Здароўя»

1-4

10.00-10.45

7

Раманюк Н.У.

Конкурс плакатаў “Мы  супраць СНІДУ ”

5-8

11.00-11.45

15

Манькоўская В.І.

Конкурс плакатаў "Моладзь супраць СНІДу”

9-11

11.45-12.30

17

Пянкрат Г.П.

14.12

Гутарка “Ведай і саблюдай ПДР"

1-4

10.00-10.45

13

Красоўская Л.Э

Брэй -рынг “Дзень зяленага аганька”

5-8

11.00-11.45

4

Саскавец А.У.

Круглы стол " Саветы старэйшых: ці ня хочаце быць у бядзе шануйце ПДР"

9-11

11.45-12.30

8

Пянкрат С.А.

21.12

Гульня"Бяспека ў кожны дом»

1-4

10.00-10.45

7

Раманюк Н.У.

Бяседа“Небяспекі, якія падпільноўваюць моладзь”

5-8

11.00-11.45

12

Шалупенка Л.М.

Конкурс плакатаў «НЕ – шкодным звычкам»

9-11

11.45-12.30

Фае

Стаселька Н.Я.

28.12

Калектыўная творчая справа “Навагодняя паштоўка сваімі рукамі”

1-4

10.00-10.45

13

Красоўская Л.Э.

Гутарка “Традыцыі святкавання Новага года”

5-8

11.00-11.45

8

Бабіновіч Б.Б.

Забаўляльная навагодняя праграма

1-11

11.45-12.30

Фае

СтаселькаН.Я.

3 чвэрць

04.01

Гульня – трэнінг “Лідар і яго каманда”

1-4

10.00-10.45

11

Абрамовіч Н.С.

Дыспут “Лідарамі не нараджаюцца, лідарамі становяцца”

5-8

11.00-11.45

4

Саскавец А.У.

Трэнінг “Я – лідар”

1-11

11.45-12.30

8

Пянкрат С.А.

11.01

Экалагічная віктарына "Жывёльны свет”

1-4

10.00-10.45

3

Запрудская Т.П.

Пазнавальна-забаўляльная гульня "Што? Дзе? Калі?»

5-8

11.00-11.45

12

Шалупенка 

Л.М.

Калаж "Які выдатны гэты свет”

9-11

11.45-12.30

17

Пянкрат Г.П.

18.01

"Правільнае харчаванне – аснова здароўя”

1-4

10.00-10.45

7

Раманюк Н.У.

Конкурс  прэзентацый"Мы – здаровае пакаленне”

5-8

11.00-11.45

4

Саскавец А.У.

Гульня “Харчаванне. Здароўе. Спорт”

9-11

11.45-12.30

10

Ермаковіч Л.М..

25.01

Кірмаш "Хлебная субота”

1-11

11.00-12.30

Фае

Северын Н.М

02.02

Інтэлектуальная гульня

1-4

10.00-10.45

13

Красоўская Л.Э.

Лыжныя гонкі

5-8

11.00-11.45

спортзал

Лапцёнак  В.І

Спабоніцтва па баскетболу

9-11

11.45-12.30

спортзал

Лапцёнак В.І.

01.02

Конкурс малюнкаў "Мы выбіраем жыццё»

1-4

10.00-10.45

11

Абрамовіч Н.С.

"Правапарушэнні: што за гэтым ідзе»

5-8

11.00-11.45

12

Шалупенка Л.М.

"Закон і падлетак»

9-11

11.45-12.30

10

Ермаковіч Л.М.

08.02

Прававы лабірынт

1-4

10.00-10.45

7

Раманюк Н.У.

“Нашы правы і абавязкі “брэйн  -рынг 

5-8

11.00-11.45

9

Бабіновіч Б.Б.

"Маё галоўнае права” круглы стол

1-11

11.45-12.30

8

ПянкратС.А.

15.02

“Гадзіна памяці" (да Дня памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў)

1-4

10.00-10.45

3

Запрудская Т.П.

Гутарка «Час абраў нас»

5-8

11.00-11.45

15

 Манькоўская В.І.

Круглы стол "Вечная памяць – Афганістан»

9-11

11.45-12.30

10

Стаселька Н.Я.

22.02

Конкурс вершаў “Абаронца Айчыны»

1-4

10.00-10.45

7

Раманюк Н.У.

Конкурсная праграма "Ану  , хлопцы»

5-8

11.00-11.45

9

Бабіновіч Б.Б.

Рыцарскі турнір “Мы мацнейшыя”

9-11

11.45-12.30

8

Пянкрат С.А.

29.02

Гульня-падарожжа “Формула здароўя”

1-4

10.00-10.45

11

Абрамовіч Н.С.

Відэападарожжа  “Віртуальная агрэсія”

5-8

11.00-11.45

4

Сасковец А.У.

Відэафільм “Каштоўнасці жыцця”

9-11

11.45-12.30

10

Стаселька Н.Я.

07.03

Конкурс малюнкаў”Нашы  бабулі”

1-4

10.00-10.45

13

Красоўская Л.Э.

Канцэртная праграма "Мілая мама»

5-8

11.00-11.45

10

Стаселька Н.Я.

Конкурс " Разам з мамай»

9-11

11.45-12.30

17

Пенкрат Г.П

14.03

Гульня "Па старонках любімых кніг»

1-4

10.00-10.45

11

Абрамовіч Н.С.

Інтэлектуальная гульня "Час пытанняў і адказаў»

5-8

11.00-11.45

12

Шалупенка Л.М.

Інтэлектуальная дуэль 

9-11

11.45-12.30

10

Ермаковіч Л.М.

21.03

"Усе прафесіі важныя, усе прафесіі патрэбныя» - віктарына

1-4

10.00-10.45

13

Красоўская Л.Э.

Конкурс прэзентацый "Сучасныя прафесіі»

5-8

11.00-11.45

10

Северын Н.М.

"Дарога ў будучыню»

9-11

11.45-12.30

17

Пянкрат Г.П.

28.03

Спартыўны конкурс "Займіся спортам –стань першым»

1-4

10.00-10.45

спортзал

Лапценак В.І.

Спаборніцтвы па шашках

5-8

11.00-11.45

спортзал

Лапценак В.І.

Спаборніцтвы па баскетболе

9-11

11.45-12.30

спортзал

Лапценак В.І.

4 чвэрць

04.04

Гульня  “Дзень радасці”

1-4

10.00-10.45

7

Раманюк Н.У.

Конкурсная програма “Дзеля жарта”

5-8

11.00-11.45

12

ШалупенкоЛ.М.

КВЗ “Гумарына Паплаў»

9-11

11.45-12.30

10

Стаселька Н.Я.

11.04

Конкурс малюнкаў да Дня касманаўтыкі

1-4

10.00-10.45

13

Красоўская Л.Э.

"Не, шкодным звычкам", праграма, прысвечаная Сусветнаму дню здароўя

5-8

11.00-11.45

9

Бабіновіч Б.Б.

Спартыўна-забаўляльная праграма

9-11

11.45-12.30

Спортзал

Лапценак В.І.

18.04

Круглы  стол "Памятаць, каб не паўтарылася»

1-4

10.00-10.45

11

Абрамовіч Н.С.

Конкурс плакатаў"Чарнобыль: трагедыя, подзвіг, папярэджанне»

5-8

11.00-11.45

4

Саскавец А.У .

Вусны часопіс "Калі б не тая, красавіцкая ноч»

9-11

11.45-12.30

10

Северын Н.М.

25.04

Сусветны дзень кнігі

1-4

10.00-10.45

7

Раманюк Н.У.

Гульня «У свеце прыгожага»

5-8

11.00-11.45

15

Манькоўская В.І.

Удзел у акцыі па добраўпарадкаванні помнікаў і брацкіх магіл

9-11

11.45-12.30

фае

Стаселька Н.Я.

02.05

Вусны часопіс "Ніхто не забыты, нішто не забыта»

1-4

10.00-10.45

7

Раманюк Н.У.

Музычна-літаратурная кампазіцыя да Дня Перамогі

5-8

11.00-11.45

Фае

СтаселькоН.Я.

Прэзентацыя праекта "У сэрцах мужчын і сыноў адвага дзядоў і бацькоў»

9-11

11.45-12.30

фае

Северын Н.М.

16.05

Інтэлектуальная гульня " Свая гульня”

1-4

10.00-10.45

13

Красоўская Л.Э.

 Гутарка "Цяпло сямейнага ачага»

5-8

11.00-11.45

8

 Пянкрат С.А

Круглы стол «Сям'я ўсяму пачатак»

9-11

11.45-12.30

10

Северын Н.М

23.05

Гульня " Хто хоча стаць піянерам?»

1-4

10.00-10.45

3

Запрудская Т.П.

Гульня-падарожжа " Мы – жыхары Піянерыі»

5-8

11.00-11.45

9

 Бабіновіч Б.Б.

Спаборніцтвы па баскетболе

9-11

11.45-12.30

спотрзал

Лапценак В.І.

30.05

"Падарожжа ў краіну чароўных сноў" - інтэлектуальная гульня

10.00-10.45

11

Абрамовіч Н.С.

"Стукаецца лета ў дзверы” Фотакалаж

5-8

11.00-11.45

12

Шалупенка Л.М.

"Планета Здароўя» віктарына

9-11

11.45-12.30

спортзал

Лапцёнак В.І.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.